Podziękowania

Dziękujemy serdecznie Jackowi Żmichowskiemu za piękne zdjęcia naszej Orkiestry i naszego Dyrektora.

 

Dziękujemy pięknie Dyrekcji ZPSM im. Fr. Chopina w Warszawie za możliwość wykorzystania Sali nr 1 do prób naszej Orkiestry.

 

Serdecznie dziękujemy Panu Wojciechowi „Malinie” Kowalewskiemu i firmie Malina Art za udostępnienie swojej bogatej kolekcji instrumentów perkusyjnych i możliwość korzystania z  instrumentarium symfonicznego na próbach i koncertach naszej Orkiestry.

 alt

Dziękujemy Oldze Barej za pomoc w tworzeniu naszej strony internetowej, jak również gościnny udział w występach PG'n'F Squad.

 alt

Składamy serdeczne podziękowania Panu Jakubowi Rogowskiemu i firmie Roland za piękną kolekcję mody męskiej dla członków naszej Orkiestry.

alt

 alt

Serdeczne podziękowania dla Pani Aleksandry Molak i Pana Grzegorza Morkowskiego za angielskie wersje językowe tekstów, które znalazły swoje miejsce na stronie.

 alt

Serdecznie dziękujemy Panu Eugeniuszowi Helbertowi za piękne zdjęcia członków Orkiestry wykonane podczas sesji fotograficznej w dniu 28 października 2010 w Klubie Palladium w Warszawie.

 alt

Dziękujemy pięknie Panom: Michałowi Kazimierczakowi, Danielowi Prusaczykowi i Dariuszowi Senkowskiemu za zdjęcia z prób i koncertów naszej Orkiestry.

alt

Serdecznie dziękujemy Panu Mariuszowi Pluta i Klubowi Palladium w Warszawie
przy ul. Złotej 9 za możliwość wykorzystania sali koncertowej w celu prób Perfect Girls 'n' Friends Orchestra
oraz sesji zdjęciowej.

  Palladium logo   

alt

Składamy serdeczne podziękowania na ręce Pana Cezarego Czernego, prezesa firmy Kraftmann,
za podarunek w postaci kompletu profesjonalnych pulpitów
dla Perfect Girls 'n' Friends Orchestra.

KraftMann logo

alt

Super podziękowania dla Zosi Sylwin i Radiowej Trójki za umożliwienie skorzystania ze studia nagraniowego im. Agnieszki Osieckiej przy realizacji nagrań orkiestrowych do płyty
„Chopin Symphony Jazz Project”. 

 alt

Serdeczne podziękowania dla Kasi Plichta-Szwarc za projekt i wykonanie naszego
orkiestrowego logo.