Muzyka
Muzyka
Posłuchaj PG'n'F

 

 

Newsyhr

PG'n'F i Perfect Symfonicznie na Life Festival Oświęcim 2013

altGrupa Perfect z towarzyszeniem naszej orkiestry symfonicznej będzie gwiazdą trzeciego dnia Life Festival Oświęcim, 28 czerwca 2013. Oprócz legendy polskiej sceny muzycznej na festiwalu zagra sam Sting! Oto jak piszą o nas organizatorzy festiwalu: „Perfect Girls 'n' Friends”- tak nazywa się prowadzona przez Wojciecha Zielińskiego orkiestra, która w piątek, 28 czerwca, będzie towarzyszyć grupie Perfect podczas wyjątkowego koncertu na stadionie MOSiR. Licząca blisko 50 osób orkiestra składa się w większości ze świetnie grających, energetycznych dziewczyn. To nie będzie kolejny koncert Perfectu, ale oryginalne widowisko, które bardzo rzadko można podziwiać w plenerze. Wydana w 2002 roku płyta „Perfect Symfonicznie” zawierała głównie orkiestrowe wersje znanych przebojów, w nowych aranżacjach wybitnych muzyków: Wojciecha Karolaka, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Pawła Betleya, Grzegorza Piotrowskiego, Wojciecha Zielińskiego, Adama Sztaby i Wiesława Pieregorólki. Album był nominowany do Fryderyka 2002 i uzyskał status platynowej płyty już po dwóch tygodniach sprzedaży. Utwory te na żywo będzie można usłyszeć w trzecim dniu LFO2013.

Koncert trzeciego dnia LFO, odbywający się dotychczas na Rynku Starego Miasta w Oświęcimiu, w tym roku zostanie przeniesiony na stadion MOSiR. Wszyscy zaproszeni na festiwal muzycy będą mieli zatem okazję zagrać na tej samej dużej, plenerowej scenie, co główna gwiazda festiwalu - Sting. Wielka scena da zarówno muzykom jak i organizatorom szersze pole do realizacji zamysłów artystycznych. W związku ze zmianą lokalizacji, piątkowy koncert będzie po raz pierwszy biletowany - wejściówki w cenie od 20 do 40 zł trafią do sprzedaży już wkrótce.

 

alt

zobacz zapowiedź koncertu na stronie organizatora!


KUP BILET na koncert!

przejdź do listy koncertów

29 marca 2013
Wojciech Zieliński

 

alt

29 marca 2013
Wojciech Zieliński

 

Drogie Artystki (Girls) & Artyści (Friends)!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim zainteresowanym za nadsyłanie zgłoszeń na przesłuchanie do naszej Orkiestry.
Przyjmowanie zgłoszeń zostało oficjalnie zamknięte w dniu 3 kwietnia 2011.

Życzymy powodzenia!

 

W imieniu Dyrekcji
Anna Gut
Project Manager

 

15 kwietnia 2011
Perfect Girls 'n' Friends Orchestra

 

Drogie Artystki (Girls) & Artyści (Friends)!!!


Zapraszamy Was do wzięcia udziału w przesłuchaniach do „Najpiękniejszej Orkiestry Świata”, które odbędą się w dniach 16-17 kwietnia w Warszawie!
Jeśli jesteś zainteresowana/y szeroko pojętą muzyką rozrywkową, lubisz występować, jesteś kreatywna/y, a przede wszystkim - lubisz pracę w zespole, zapraszamy do nas!

Perfect Girls ‘n’ Friends Orchestra to młody, ambitny, atrakcyjny zespół, którego pierwsza płyta „Chopin Symphony Jazz Project”, nagrana z wybitnymi jazzmanami, właśnie została nominowana do nagrody Fryderyk 2011!
Znany i ceniony kompozytor, aranżer, dyrygent i założyciel orkiestry, Wojciech Zieliński, zapewni Wam bogatą i profesjonalną treść, kierownictwo i oprawę muzyczną! Dyrekcja oraz skład orkiestry sprawi, że od razu odczujesz niepowtarzalny klimat panujący w naszym zespole.

Perfect Girls ‘n’ Friends Orchestra w żaden sposób nie przypomina „klasycznej” orkiestry symfonicznej! To zupełna innowacja na rynku muzycznym!!!

Jesteś uzdolniona/y muzycznie? Posiadasz odpowiednie wykształcenie?
Zajrzyj na naszą stronę internetową, zastanów się i zgłoś się!!!
Dodatkowe atuty w postaci zdolności wokalnych, tanecznych lub aktorskich mile widziane!

 

Więcej…

18 marca 2011
Perfect Girls 'n' Friends Orchestra

 

Z przyjemnością informujemy, że płyta Perfect Girls 'n' Friends Orchestra "Chopin Symphony Jazz Project" znalazła się wśród nominowanych do nagrody Fryderyk 2011 w kategorii "Jazzowy Album Roku". Więcej informacji na temat tegorocznych jazzowych nominacji do Fryderyków można znaleźć tutaj.

 

Więcej o płycie

 

  

alt

 

 

24 lutego 2011
Perfect Girls 'n' Friends Orchestra

 

Od lutego 2011 nasza Orkiestra ma nowego partnera, którym jest największa baza przesłuchań orkiestrowych w Polsce.

 

alt

09 lutego 2011
Perfect Girls 'n' Friends Orchestra

 

W styczniowym wydaniu magazynu "Hi Fi i Muzyka" pojawiła się recenzja naszej płyty - Chopin Symphony Jazz Project. Recenzję można przeczytać tutaj...

17 stycznia 2011
Perfect Girls 'n' Friends Orchestra

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2