Newshr

PG'n'F i Perfect Symfonicznie na Life Festival Oświęcim 2013

altGrupa Perfect z towarzyszeniem naszej orkiestry symfonicznej będzie gwiazdą trzeciego dnia Life Festival Oświęcim, 28 czerwca 2013. Oprócz legendy polskiej sceny muzycznej na festiwalu zagra sam Sting! Oto jak piszą o nas organizatorzy festiwalu: „Perfect Girls 'n' Friends”- tak nazywa się prowadzona przez Wojciecha Zielińskiego orkiestra, która w piątek, 28 czerwca, będzie towarzyszyć grupie Perfect podczas wyjątkowego koncertu na stadionie MOSiR. Licząca blisko 50 osób orkiestra składa się w większości ze świetnie grających, energetycznych dziewczyn. To nie będzie kolejny koncert Perfectu, ale oryginalne widowisko, które bardzo rzadko można podziwiać w plenerze. Wydana w 2002 roku płyta „Perfect Symfonicznie” zawierała głównie orkiestrowe wersje znanych przebojów, w nowych aranżacjach wybitnych muzyków: Wojciecha Karolaka, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Pawła Betleya, Grzegorza Piotrowskiego, Wojciecha Zielińskiego, Adama Sztaby i Wiesława Pieregorólki. Album był nominowany do Fryderyka 2002 i uzyskał status platynowej płyty już po dwóch tygodniach sprzedaży. Utwory te na żywo będzie można usłyszeć w trzecim dniu LFO2013.

Koncert trzeciego dnia LFO, odbywający się dotychczas na Rynku Starego Miasta w Oświęcimiu, w tym roku zostanie przeniesiony na stadion MOSiR. Wszyscy zaproszeni na festiwal muzycy będą mieli zatem okazję zagrać na tej samej dużej, plenerowej scenie, co główna gwiazda festiwalu - Sting. Wielka scena da zarówno muzykom jak i organizatorom szersze pole do realizacji zamysłów artystycznych. W związku ze zmianą lokalizacji, piątkowy koncert będzie po raz pierwszy biletowany - wejściówki w cenie od 20 do 40 zł trafią do sprzedaży już wkrótce.

 

alt

zobacz zapowiedź koncertu na stronie organizatora!


KUP BILET na koncert!

przejdź do listy koncertów

29 March 2013
Wojciech Zieliński

 

alt

29 March 2013
Wojciech Zieliński

 

We're sorry, but English version of this article is unavailable.

15 April 2011
Perfect Girls 'n' Friends Orchestra

 

We're sorry, but English version of this article is unavailable.

Read more...

18 March 2011
Perfect Girls 'n' Friends Orchestra

 

We have the honor to inform that the Perfect Girls 'n' Friends Orchestra "Chopin Symphony Jazz Project" record  has been nominated to the Fryderyk 2011 music award in the "Jazz Album of The Year" category. 

 

Read more about the album

 

  

alt

24 February 2011
Perfect Girls 'n' Friends Orchestra

 

In February 2011 the Orchestra has acquired a new partner - the biggest Polish orchestra audition base.

 

alt

09 February 2011
Perfect Girls 'n' Friends Orchestra

 

      A review of our record - Chopin Symphony Jazz Project was published in the January's issue of "Hi Fi i Muzyka" magazine. We are sorry but English translation of this article is not available.

17 January 2011
Perfect Girls 'n' Friends Orchestra

 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 1 of 2